SPM6545VT-4R7M-D
MFR.Part #
SPM6545VT-4R7M-D
JLCPCB Part #
C1332501
Package
SMD,7x6.5mm
Description
10.9A 22mΩ 4.7uH 6.7A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS