MLG1005S5N1CTD25
MFR.Part #
MLG1005S5N1CTD25
JLCPCB Part #
C404625
Description
130mΩ 4GHz 5.1nH 600mA 8@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS