VLCF5020T-2R7N2R2-1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLCF5020T-2R7N2R2-1
JLCPCB Part #
C5997068
Package
SMD,5x5mm
Description
2.28A 2.28A 2.7uH 83mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS