MLG1005S56NJTD25
MFR.Part #
MLG1005S56NJTD25
JLCPCB Part #
C307729
Description
1.3Ω 1GHz 200mA 56nH 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS