MLG1005S3N0CT000
MFR.Part #
MLG1005S3N0CT000
JLCPCB Part #
C574025
Description
3nH 5.5GHz 7@100MHz 800mA 90mΩ Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS