B43644J6107M000
MFR.Part #
B43644J6107M000
JLCPCB Part #
C3723647
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 42mm 5000hrs@105℃ 500V 720mA@100Hz ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS