MLG1005S2N4STD25
MFR.Part #
MLG1005S2N4STD25
JLCPCB Part #
C880718
Description
2.4nH 7@100MHz 7GHz 800mA 80mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS