MLK1005S2N4STD25
MFR.Part #
MLK1005S2N4STD25
JLCPCB Part #
C6593673
Description
2.4nH 200mΩ 500mA 6@100MHz 7.8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS