MLG1005S2N2CT000
MFR.Part #
MLG1005S2N2CT000
JLCPCB Part #
C92035
Description
2.2nH 7@100MHz 7GHz 80mΩ 900mA Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS