B82144F2153K000
MFR.Part #
B82144F2153K000
JLCPCB Part #
C2045021
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
13MHz 140mΩ 15uH 2.3A 2.4A 50@0.252MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS