MLG1005S1N8CTD25
MFR.Part #
MLG1005S1N8CTD25
JLCPCB Part #
C2043478
Description
1.8nH 60mΩ 7@100MHz 8GHz 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS