VLS4012HBX-2R2M
MFR.Part #
VLS4012HBX-2R2M
JLCPCB Part #
C2047713
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 3.72A 5.2A 78mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS