MLG1005S1N5BTD25
MFR.Part #
MLG1005S1N5BTD25
JLCPCB Part #
C360708
Description
1.5nH 1A 60mΩ 7@100MHz 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS