B41696B7228Q001
MFR.Part #
B41696B7228Q001
JLCPCB Part #
C1604873
Package
Plugin,D18xL39mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 2200uF 3000hrs@125℃ 38mΩ@100Hz 4.8A@10kHz 40V 插件,D18xL39mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS