MLG1005S1N2CTD25
MFR.Part #
MLG1005S1N2CTD25
JLCPCB Part #
C1330549
Description
1.2nH 10GHz 1A 40mΩ 7@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS