MLG1005S11NJT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1005S11NJT000
JLCPCB Part #
C99148
Package
0402
Description
11nH 2.5GHz 280mΩ 400mA 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS