B43252B2227M000
MFR.Part #
B43252B2227M000
JLCPCB Part #
C5556264
Package
Plugin,D25.4xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 22mm 25.4mm 840mA@120Hz ±20% 插件,D25.4xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS