MLG0603S8N2HTD25
MFR.Part #
MLG0603S8N2HTD25
JLCPCB Part #
C6093743
Description
200mA 3.8GHz 5@100MHz 700mΩ 8.2nH AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS