MLG0603S5N6ST000
MFR.Part #
MLG0603S5N6ST000
JLCPCB Part #
C531325
Description
250mA 310mΩ 4.2GHz 5.6nH 5@100MHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS