B43644A5187M067
MFR.Part #
B43644A5187M067
JLCPCB Part #
C3724964
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100Hz 10mm 180uF 22mm 450V 47mm 5000hrs@105℃ 810mΩ ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS