MLG0603S1N6CTD25
MFR.Part #
MLG0603S1N6CTD25
JLCPCB Part #
C6990370
Description
1.6nH 200mΩ 4@100MHz 500mA 9GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS