B82141A1563J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82141A1563J000
JLCPCB Part #
C1333226
Package
Plugin,D3xL6.8mm
Description
195mA 2.6Ω 55@2.52MHz 56uH 6.8MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D3xL6.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS