MLG0603Q1N8S
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603Q1N8S
JLCPCB Part #
C19466020
Package
0201
Description
1.8nH 200mΩ 500mA 5@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS