FA20X8R2A684KRU06
MFR.Part #
FA20X8R2A684KRU06
JLCPCB Part #
C1641557
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 680nF X8R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS