MLG0603P8N2JT000
MFR.Part #
MLG0603P8N2JT000
JLCPCB Part #
C502015
Description
14@500MHz 250mA 4GHz 710mΩ 8.2nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS