MLG0603P6N2HTD25
MFR.Part #
MLG0603P6N2HTD25
JLCPCB Part #
C404573
Description
14@500MHz 300mA 4GHz 590mΩ 6.2nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS