B43630A2158M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43630A2158M000
JLCPCB Part #
C3721467
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 2000hrs@85℃ 200V 25mm 4.08A@100Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS