MLG0603P4N7HT000
MFR.Part #
MLG0603P4N7HT000
JLCPCB Part #
C275227
Description
14@500MHz 160mΩ 350mA 4.7nH 5.5GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS