B43508A2337M67
MFR.Part #
B43508A2337M67
JLCPCB Part #
C1603884
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
200V 22mm 25mm 330uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS