MLG0603P4N2BTD25
MFR.Part #
MLG0603P4N2BTD25
JLCPCB Part #
C404568
Description
14@500MHz 240mΩ 350mA 4.2nH 5.8GHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS