B32022A3103M189
MFR.Part #
B32022A3103M189
JLCPCB Part #
C3297161
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS