MLG0603P3N6CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P3N6CT000
JLCPCB Part #
C89436
Package
0201
Description
100mΩ 14@500MHz 3.6nH 400mA 6.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS