MLG0603P3N6BTZ10
MFR.Part #
MLG0603P3N6BTZ10
JLCPCB Part #
C275212
Description
18@500MHz 200mΩ 3.6nH 400mA 6.5GHz High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS