B72225S4461K302V87
MFR.Part #
B72225S4461K302V87
JLCPCB Part #
C340915
Package
Plugin
Description
1.05nF@1kHz 1.24kV 10kA 1W 460V 615V 720J 750V 插件 Varistors ROHS