MMZ1005Y102CT000
MFR.Part #
MMZ1005Y102CT000
JLCPCB Part #
C275428
Package
0402
Description
1 1kΩ@100MHz 200mA 700mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS