MLG0603P3N4BTD25
MFR.Part #
MLG0603P3N4BTD25
JLCPCB Part #
C404560
Description
130mΩ 14@500MHz 3.4nH 450mA 7GHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS