MLG0603P3N2BT000
MFR.Part #
MLG0603P3N2BT000
JLCPCB Part #
C415334
Description
140mΩ 14@500MHz 3.2nH 450mA 7.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS