MLG0603P22NHTZ10
MFR.Part #
MLG0603P22NHTZ10
JLCPCB Part #
C275175
Description
1.31Ω 14@500MHz 150mA 2.9GHz 22nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS