MLG0603P3N1BTD25
MFR.Part #
MLG0603P3N1BTD25
JLCPCB Part #
C404557
Description
100mΩ 14@500MHz 3.1nH 450mA 7.5GHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS