MLG0603P2N8BTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N8BTD25
JLCPCB Part #
C404554
Description
100mΩ 14@500MHz 2.8nH 500mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS