MLG0603P2N4BTZ10
MFR.Part #
MLG0603P2N4BTZ10
JLCPCB Part #
C275187
Description
14@500MHz 2.4nH 200mΩ 500mA 7.5GHz High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS