B43501A3227M60
MFR.Part #
B43501A3227M60
JLCPCB Part #
C1605299
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
220uF 25mm 385V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS