MLG0603P2N3CTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N3CTD25
JLCPCB Part #
C5674623
Description
14@500MHz 2.3nH 200mΩ 600mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS