B43640D9337M000
MFR.Part #
B43640D9337M000
JLCPCB Part #
C1607231
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 400V 500mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS