MLG0603P2N2CTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N2CTD25
JLCPCB Part #
C2044290
Description
14@500MHz 2.2nH 600mA 7.5GHz 70mΩ AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS