MLG0603P2N9CTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P2N9CTD25
JLCPCB Part #
C5769247
Package
0201
Description
14@500MHz 2.9nH 200mΩ 500mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS