MLG0603P2N2CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P2N2CT000
JLCPCB Part #
C2043777
Package
0201
Description
14@500MHz 2.2nH 600mA 7.5GHz 70mΩ Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS