DEA162690LT-1217A2
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DEA162690LT-1217A2
JLCPCB Part #
C92021
Package
SMD-6P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.32dB 2.3GHz~2.69GHz 45dB 50Ω Low Pass SMD-6P,1.6x0.8mm RF Filters ROHS