MLG0603P2N1CTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N1CTD25
JLCPCB Part #
C7302548
Description
100mΩ 14@500MHz 2.1nH 600mA 8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS