MLG0603P1N5CTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N5CTD25
JLCPCB Part #
C3911097
Description
1.5nH 100mΩ 10GHz 14@500MHz 800mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS